Żakiety damskie jak je nosić?

modny żakiet

Z pewnością wiele kobiet nie docenia, użyteczności stylowych żakietów. Lecz wraz z początkiem roku byliśmy świadkami ich wielkiego powrotu do świata mody zaakcentowanego przez najlepszych projektantów modowych na świecie. Jednak wypada zadać sobie pytanie. Jak dobrać odpowiedni żakiet dla siebie?

kobiece żakiety damskieW pierwszej kolejności wypada się zastanowić nad tym. Jakie modele obecnie są na topie w świecie mody. Warto takie rzeczy wiedzieć zanim po sięgniemy po konkretny model. Ale czy koniecznie? Otóż naszym zdaniem, najważniejsze jest to abyśmy to my panowały nad naszym wyglądem. I wiedziały do czego warto je zakładać. Najlepiej żakiety damskie wypadają w połączeniu z pełnymi wdzięku oraz elegancji szpilkami. Ale oprócz tego jest druga strona medalu potrafią świetnie dodać nutkę elegancji sportowej stylizacji z trampkami. Naszym zdaniem jest to dość istotna wiadomość o tej porze roku. Gdyż zawsze latem są pożądane przez kobiety na całym świecie modne i efektowne połączeniach. Nie możemy także przemilczeć, najważniejszego powrotu trendu jakim są białe żakiety. Takie jak ten ze strony https://zoio.pl/odziez-damska/zakiety/zakiet-angielski-z-kieszeniami. Już nawet u gwiazd prosto z czerwonego dywanu jesteśmy w stanie zauważyć właśnie niewiarygodnie stylowe takie białe marynarki.

Idealne żakiety damskie, do różnych typów figór.

elegancja i żakietKilka porad dla bardziej puszystych, które również lubią czuć się seksownie i mieć w sobie nutkę elegancji. Świetnie będzie jak skupicie swoją uwagę na modele z długimi cięciami. Dodatkowo podczas wyjść nie zapominaj swojej marynarki. Dadaj przez to odrobino luzu swojej stylizacji, a to dodatkowo przełoży się na wizualne zwężenia sylwetki. A taki tip z pewnością pozwoli osiągnąć ten efekt. Pamiętajmy również o tym, żeby żakiety nie były za krótkie i nie kończyły się nad biodrami.
W przypadku niskich kobiet jest na odwrót. Nie wypada aby stawiały swoje wybory na duże kroje i były przytłaczane długimi krojami.Drobne tutaj powinny wybrać to czego panie plus size powinny się wystrzegać czyli marynarek sięgających do linii bioder. Z pewnością będzie odpowiednie posunięcie.
Większy problem z pewnością pojawia się u Pań posiadających duży biust. Ale równiez i na to jest sposób. Panie o dużym biuście powinny unikać szerokich klap, gdyż im są większe to tym bardziej akcentują nasze piersi. Dodatków żakiety damskie w tym przypadku genialnie wypadną w połączeniu z bluzkami posiadającymi dekolt w kształcie litery V.

Jak widzimy moda powraca, i eleganckie żakiety damskie także powracają do łask. Obecny sezon świetnie to zweryfikował. Dlatego jeżeli szukasz idealnego żakietu to zachęcam do sprawdzenia kolekcji sklepu ZOiO. Ponieważ, każda kobieta powinna w swojej garderobie posiadać przynajmniej jedną elegancką marynarkę. Dzięki której podkreśli swoją elegancję niezależnie od okazji.