Co lepiej wybrać – płaszcze czy kurtki zimowe?

modne kurtki damskie zimą

Okrycia wierzchnie na tegoroczny sezon jesień-zima. Dodatkowo ostatnie dni dość mocno namieszały nam pod względem pogody. Jednak trzeba zastanowić się już nad tym jakie płaszcze czy kurtki warto wybrać zimą.

Idealny płaszcze czy kurtki na zimę

Chłodne poranki jakie już powoli zaczynają nas witać czy nawet już zdecydowanie chłodniejsze wieczory. To oznacza, że przed nami idealna pora aby wyciągnąć z szafy płaszcze lub kurtki na zimę. Ale również wypada się zastanowić nad tym na co lepiej postawić.
modne i ciepłe kurtki zimowe Dość popularne wśród kolekcji wielu projektantów stały się propozycje wzorowane stylem lat 80-90, które podbijają kolekcje wielu sklepów. W Końcu pytanie, na którego odpowiedź z pewnością czeka wiele kobiet, co lepsze? Odpowiedź jest dość dwuznaczna to zależy. Jeżeli jesteś kobietą zapracowaną i przeważnie do pracy stawiasz na elegancki wygląd. W takim przypadku zdecydowanie lepiej postawić na eleganckie płaszcze. Natomiast jesteś uczennicą czy Twoja praca nie wymaga od Ciebie na co dzień formalnego wyglądu. Wówczas warto postawić na luźny styl i wybrać wygodne kurtki zimowe, pomiędzy którymi również możemy znaleźć oprócz wygodnych fasonów także i te które sprawdzą się w stylizacjach bardziej oficjalnych. Dlatego też kurtki zimowe w odróżnieniu do płaszczy wydają się być znacznie bardziej uniwersalne. W przypadku kurtek zimowych to wiele ciekawych propozycji bez problemu może udać się nam znaleźć na stronie https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/kurtki-zimowe/, co sprawia że wybór dla nas jest znacznie wygodniejszy i łatwiejszy.

Obok płaszczy czy kurtek warto pamiętać również o pelerynach czy narzutkach. Tą część garderoby mogłyśmy  również zauważyć na tegorocznych wybiegach. Jest to bez wątpienia bardzo ciekawa propozycja dla kobiet w ciąży, które przysłonią ciążowy brzuszek przed chłodnym powietrzem.

 

Jak więc widzimy, wybór to jest dość indywidualna sprawa, przez co każda z nas powinna się skupić indywidualnie czego potrzebuje. Dzięki czemu może uniknąć nieprzemyślanej wpadni stylizacyjnej, a może zyskać niepowtarzalny wygląd którego pozazdroszczą jej koleżanki.