Kolorowe rajstopy – ciekawy trend, czy kompletny niewypał?

Rajstopy w różnych kolorach mogliśmy podziwiać na nogach Blair Waldorf w kultowym serialu “Plotkara”, który do dzisiaj ma swoich wiernych fanów. Jeżeli wówczas ciekawe okrycia nóg bohaterki tego serialu przypadły nam do gustu, to mamy dobrą wiadomość – wygląda na to, że kolorowe rajstopy powracają w wielkim stylu!

dobrane rajstoyModa na kolorowe rajstopy nie tylko powraca, ale jest lansowana przez największe domy mody. Ba, nie tylko kolory są pokazywane na wybiegach przez projektantów, ale też ciekawe wzory, takie jak na przykład panterka. Szczególnie na pokazach Toma Forda trend ten był bardzo widoczny. Ale to, czy spodoba się klientkom, to już zupełnie inna bajka. To, co można stwierdzić z pewnością – znajdą się zarówno fani, jak i przeciwnicy looku z wykorzystaniem tych rajstop.

Z czym można nosić kolorowe rajstopy?

Jeżeli jestesmy na tyle odważne, żeby nosić na nogach wyraźne kolory, to powinniśmy po nie sięgać. Nie można im odmówić tego, że przyciągną uwagę do tej partii naszego ciała. Idealnie sprawdzą się w połączeniu  z czarnymi sukienkami, do których pasują tak naprawdę wszystkie kolory. Na przykład czerwony kolor na nogach, połączony z czarną sukienką, może się okazać prawdziwym hitem.

moda na rajstopyInnym pomysłem na użycie kolorowych rajstop jest zestawianie ich z bielą. Ten kolor jest sam w sobie bardzo delikatny i subtelny, jeżeli więc chcemy nadać mu charakteru to takie okrycie nóg z pewnością nam to umożliwi. Innym pomysłem na wykorzystanie tego dodatku w naszej stylizacji jest łączenie go z takim samym kolorem sukienki, lub spódnicy – ale w innym odcieniu. Bowiem łączenie identycznych barw może dać nam efekt plamy koloru, więc zamiast prezentować się ciekawie, będziemy wyglądały co najmniej niezbyt dobrze.

Jeżeli natomiast na co dzień nie gustujemy w sukienkach, ale kolorowe rastopy przyciągają nas do siebie… to również możemy je wykorzystać. Wystarczy włożyć je pod spodnie z dziurami. Takim działaniem osiągniemy ciekawy look i możemy być pewne, że wyróżnimy się z tłumu. Z denimem również wiele kolorów będzie dobrze wyglądało, więc możemy sobie pozwolić na takie szaleństwo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *